Перепис населення у 2012 році – під питанням

Втім, вже зараз відомо, що кількість людей в нашій області поступово скорочується. Скільки мешканців проживає зараз в Полтавській області і на якому етапі знаходиться плановий перепис населення – дізнавались наші журналісти.

Слідом за підбиттям підсумків у сфері економіки, фінансів, будівництва та інших галузях свої підсумки підбило і Полтавське управління статистики в розрізі динаміки населення в області. Вже традиційно працівники статистики відмічають зменшення кількості населення.

/Сергій Артеменко, начальник відділу статистики населення Центрального управління статистики в Полтавській області

Упродовж 2011 року в Полтавській області народилось 14,2 тисячі малюків. Серед них 7,4 тисячі хлопчиків та 6,8 тисяч дівчаток. Загалом в області на 100 дівчаток припадає 110 хлопчиків. Рівень народжуваності складає 95 живонароджених на 10 000 населення області. За рік в області померло 24,4 тисячі населення/

Сергій Артеменко зазначає: населення області за минулий рік скоротилося на більш ніж 10 тисяч чоловік і, за попередніми даними, зараз на Полтавщині нараховується 1 мільйон 477 тисяч осіб. Своїм ходом в області триває і підготовка до планового перепису населення у 2012 році.

/Сергій Артеменко, начальник відділу статистики населення Центрального управління статистики в Полтавській області

На даний час завершується черговий етап підготовки. Складаються списки будинків та територій, потім всю цю зібрану інформацію ми будемо передавати в державну службу статистики/

Будуть працівники статистики перевіряти і наявність позначень вулиць та будинків. Хоча офіційного положення від Кабінету міністрів ще не було, та, на думку Сергія Артеменка, перепис населення буде перенесено на 2013 рік, адже для держави проведення Євро-2012, парламентських виборів та перепису населення буде фінансово невиправданою ініціативою.

Стрічка новин