У Київському районі міста Полтави, який нині готується до проміжних виборів, виникли проблеми із виборчими списками

У Київському районі міста хоча і готуються до проміжних виборів, проблеми лишаються тими ж, що і на мерських та президентських. Не без допомоги кандидатів у депутати виявили – списки виборців не повні. Що робитимуть із цим – знають наші журналісти.

У Київській районній виборчій комісії, яка нині, нагадаємо, готується до проміжних виборів депутата до райради по мажоритарному округу, із одним списком – розібралися, із іншим – можуть виникнути складності. Перше – список кандидатів – вже мають. Боротися за одне крісло депутата до Київської райради (де вже є більшість від однієї партії) будуть дев'ять кандидатів. Стосовно тих, хто має обирати, тобто, самих виборців – є проблеми. Не без допомоги самих кандидатів у депутати з'ясували, що списки виборців – неповні.

/Віра Маслак, кандидат у депутати до Київської райради

Люди говорять, що минулі рази не голосували, бо їх не було у списках, а потім – забували про те, що себе слід було внести. Комусь просто байдуже, зовсім не проявляють активності/

Про таку спискову невідповідність, яка виявляється вже не вперше, у виборчій комісії вже мають і звернення від активістів 2-х вулиць 1-ї дільниці.

/Сергій Стегній, голова Київської районної виборчої комісії м.Полтава

Я хочу сказати, що я буду направляти звернення до Київського суду, аби у день виборів там чергував суддя. І прошу людей, аби вони звернулися до держреєстратора і перевірили свої імена у списках. Якщо виникнуть складності на виборах, зверніться до суду для вирішення ситуації/

Тож тим, хто має сумніви стосовно того, чи є його прізвище у списках, Сергій Стегній радить не затягувати і перевірити, словом – проявити небайдужість. Адже за позачерговими виборами будуть і парламентські – за тими самими виборчими списками.

Стрічка новин