На вулицях Полтави водії вчили пішоходів правилам дорожнього руху

Почати з себе закликали полтавські водії своїх товаришів по керму та пішоходів під час недільної акції, яку влаштували для профілактики дорожньо-транспортних пригод. Більше про акцію «Почни з себе» дивіться далі.

Складні погодні умови, збільшення кількості дорожньо-торанспортних пригод з початку року та ріст рівня ДТП за участю пішоходів – саме ці причини підштовхнули ініціативну групу водіїв Полтави разом з працівниками Державтоінспекції провести акцію під назвою «Почни з себе».

/Денис, учасник акції «Почни з себе»

Ми цим занепокоєні, не байдужі до цієї статистики і вирішили провести акцію, щоб розповісти правила дорожнього руху/

/Андрій Приходько, ініціатор акції «Почни з себе»

Поведінка пішоходів і водіїв стала зовсім жахливою. Пішоходи взагалі не читали правила дорожнього руху. Набридло їздити в такому хаосі, тому ми хочемо показати, що ми починаємо з себе/

Зібравшись групою за участю 40 автомобілістів, ініціатори акції разом з працівниками ДАІ почали свою роботу.

/Наталія Варченко, інспектор УДАІ УМВС України в Полтавській області

До цієї акції залучилось 16 працівників ДАІ, які працюють на аварійних частинах дороги та в місцях, де часто трапляються ДТП/

Під час заходу учасники роздавали водіям та пішоходам брошури з правилами дорожнього руху, а пішоходам додатково – ще й світловідбиваючі стрічки, аби ті могли помітити себе на дорозі в темну пору доби. В тому, що такими діями вдасться досягти позитивних результатів, ініціатори не сумніваються.

/Андрій Соловей, інспектор ДПС УДАІ

Позитивні результати будуть 100%, адже люди роблять це самі для себе, для своєї ж безпеки/

В планах у водіїв – провести подібну акцію і в місті Кременчуці.

Стрічка новин