У Міському будинку культури відбулася прем'єра двох кліпів гурту «Живі барабани»

Ці відеороботи – перші у колекції полтавських музикантів.

Полтавський гурт «Живі барабани» порадував своїх прихильників першими відеороботами. Гроші на кліпи взяли з власних кишень. Краще вкласти свої фінанси, говорить керівник колективу Євген Дудник, ніж просити в когось.

/Євген Дудник, керівник гурту «Живі барабани»

Це наш перший кліп. А прийшла ідея... Спочатку з'явився трек, а потім виникла ідея зробити, зняти на нього кліп спільно з ді-джеєм Джедаєм/

Ді-джейським оформленням треку займався ді-джей Джедай. За його словами, робота з полтавськими музикантами йому дуже сподобалася. Адже саме у Полтаві змогли на дуже високому рівні об'єднати електронну ді-джейську музику та живі інструменти. Прийшлася до вподоби київському ді-джеєві й робота з маленькими акторами, які знялися в кліпі.

/Ігор Осипенко (DJ Jedy)

Дуже енергійно. Насправді, ці маленькі діти, які дають цю енергію, абсолютно безпосередні. Ви знаєте, є хаус-музика, є ді-джейська музика, є модність, є безпосередність. Діти дали в цю пісеньку справжню безпосередність. Вони сказали «Я люблю тебе, Україно» по-справжньому, не так, як ми думаємо люблю/не люблю. Вони сказали, як вони думають. Я думаю, в цьому і є успіх кліпу/

Зйомки кліпу «Я люблю Полтаву» проходили у нашому місті. Окрім дітей, до участі у них долучилися й представники полтавської команди популярного телевізійного шоу «Майданс». За словами творця кліпу Дениса Руденка, під час роботи його вразила якість музичного матеріалу, над яким довелося працювати, а зйомки запам'яталися видовищністю та масовістю.

/Денис Руденко, творець кліпу «I Love Poltava»

Зйомки були достатньо масштабними, ви самі бачите, що там і Майданс брали участь, і барабани живі. Було дуже багато знімальних днів, у які ми робили різні види зйомок. Тому кліп вийшов достатньо наповненим та цікавим/

Суворі морози не злякали полтавців, адже на сцені виступали запальні музиканти. Відеоробота «Живих барабанів» під назвою «Я люблю Полтаву» не залишила серед присутніх байдужих та змусила пританцьовувати на місці.

Відео з кліпу

Свої перші відеороботи «Я люблю Полтаву» та «Я люблю Україну» «Живі барабани» планують подати на місцеві телеканали, а також через музичні канали показати свій кліп усій країні. Вже має колектив і плани на зйомки нових відео. За словами Євгена Дудника, для цього вже готуються нові треки. Щоправда, на сьогодні керівник гурту не поспішає розкрити усіх таємниць майбутніх робіт.

Стрічка новин