Ялинки у Полтаві більше не створюють новорічний настрій, а швидше псують його

Новий рік відгуляли ще місяць тому, та у Полтаві свято досі триває. І мова - не про новорічні ранки, Діда Мороза та подарунки. Головний атрибут святкування - ялинки - тепер прикрашають мало не всі двори міста. Та на початку лютого, звалені до купи зелені красуні, більше не створюють новорічний настрій, а швидше псують його мешканцям Полтави.

Важка доля у лісових вічнозелених красунь. Здатні від природи прожити 250-300, а подекуди і 600 років, мало хто з них помирає від старості.

Щойно вони ошатні та мерехтливі прикрашають кожно оселю, і ось вже пожовклі купами валяються у дворах. Так і в Полтаві, скаржаться мешканці, як в тому анекдоті: хочеш зробити жінці подарунок на 8 березня – викинь ялинку. От тільки подарунку від комунальників полтавці поки не дочекалися.

/Бліци

- Я б сказала не зовсім вчасно, бо лежать на тротуарах, в дворах я щойно зустріла, на майданчиках лежать. У минулі роки краще прибиралося

- Так, багато спостерігаю, що серед будинків валяються купа ялинок

- Незовсім вчасно, багато ялинок валяється біля смітників, по вулицях/

У ситуації з ялинками, що на сьогоднішній день склалася в місті, полтавці винуватять несумлінних комунальних працівників.

/Бліци

- Несвоєчасно роблять служби по прибиранню територій, так, ялинки є

- Господарі у нас дуже добрі господарюють так

- Погано працюють ЖЕДи, прибирання баків/

Вивозом ялинок після новорічних свят у Полтаві займаються працівники комунального підприємства КАТП-1628. Одразу після Старого Нового Року їх першочергове завдання, кажуть у службі, – ялинки із осель полтавців доправити до міського сміттєзвалища. Збирають новорічних красунь по місту за затвердженими з ГЖЕДами, ОСББ і ЖБК маршрутам.

Відтак, нарікають громадяни, чим далі від центру, тим ситуація гірша.

/Бліци

- Тут нещодавно тільки прибрали, так це центр міста, можна вважати, а якщо зайти у нетрі, так там до цього часу, я думаю, лежать. У нас на цьому тижні тільки прибрали

- В центрі, може, і своєчасно, а отут за рогом, мабуть, ні/

Стрічка новин