У Полтаві є аварійний перехід

Пішохідний перехід по вулиці Калініна в районі зупинки «Алмазний» вже не вперше фігурує в дорожньо-транспортних пригодах за участю пішоходів. Остання пригода тут сталася кілька днів тому.

Пішохідний перехід, що знаходиться по вулиці Калініна, серед пішоходів цього району вже давно набув слави небезпечного. Цей перехід розташований на довгій прямій у проміжку між зупинками «Мотель» і «Алмазний».

Незважаючи на те, що даний перехід оснащений всіма необхідними попереджувальними знаками, тут є дорожня розмітка і видімість досить гарна, аварійні ситуації тут трапляються досить часто.

Остання дорожньо-транспортна пригода за участю пішохода сталася тут 31 січня.

/Наталія Варченко, інспектор УДАІ УМВС України в Полтавській області

По вулиці Калініна в напрямку руху 23 вересня рухався автомобіль «Пежо Партнер», який скоїв наїзд на пішохода, який рухався по пішоходному переходу. Після наїзду жінку викинуло на смугу зустрічного руху, після чого на неї здійснив наїзд «Део Ланос»/

В результаті автопригоди жінка отримала значні забої м'яких тканин, черепно-мозкову травму та забої кінцівок. Зараз вона знаходиться в 1 міській лікарні. Вирішується питання про порушення кримінальної справи. Ще одне ДТП, нагадують працівники ДАІ, тут трапилось влітку 26 серпня. Тоді водій «Фіат» «Дукато» також здійснив наїзд на жінку, яка переходила дорогу по пішоходному переходу.

Як повідомили нам в ДАІ, якщо на одній ділянці дороги трапляється декілька дорожньо-транспортних пригод, її називають аварійно небезпечною і встановлюють додаткові знаки попередження та обмеження швидкості. Наразі тут таких немає, але, зважаючи на останній нещасний випадок, можливо, такі невдовзі з'являться й на цьому відрізку дороги.

Стрічка новин