В обласному управлінні МНС – новий начальник

Під його головуванням сьогодні пройшла підсумкова нарада, на якій підбили підсумки роботи територіальної системи захисту населення у 2011 році. Як оцінюють мнс-ники минулий рік у розрізі надзвичайних подій – розкажуть наші кореспонденти.

Підбиття підсумків роботи за рік в обласному управлінні МНС цього разу почали дещо незвично. Перед початком доповідей про стан запобігання надзвичайним ситуаціям в регіоні з усіма присутніми попрощався вже колишній керівник управління МНС на Полтавщині Андріан Орліковський, який йде на пенсію. Новим начальником призначили Романа Кириленка.

/Андріан Орліковський, екс-начальник управління МНС в Полтавській області

Ми з вами рухались вперед, постійно росли ці 6 років. Якщо дається оцінка, то вона дається всім присутнім в цьому залі/

Після цього за підсумками роботи в 2011 році найкращим працівникам управління були присвоєні нові звання та вручені нагороди. Після урочистостей і організаційних питань перейшли до порядку денного. Першим за традицією став звіт про виконану в минулому році роботу.

/Микола Вінніков, заступник начальника Територіального управління МНС у Полтавській області

У минулому році виникло 2730 подій, на 5,4% більше, ніж в 2010 році. Найбільше – 1236 – пожеж, 1050 ДТП та випадки на воді/

В результаті цих подій 446 людей загинуло. Загалом за рік минулий в області сталося більше дорожньо-транспортних пригод та більше під час них загинуло людей. Найбільш резонансною дорожньо-транспортною пригодою стала аварія легкового автомобіля з вісьмома загиблими. Обговорили на підсумковому засіданні і перспективи покращення роботи територіальних підрозділів МНС, більш швидкого реагування на виклики та більш масштабної профілактичної діяльності.

Стрічка новин