Правоохоронці взялися за стриптизерів

Міліціонери подивились стриптиз, зняли його на відеокамеру і одразу ж затримали його учасників за незаконні дії. Пройшло це все в рамках відпрацювання розважальних закладів міста. Більше про правопорушення на шесті дивіться далі.

В п'ятницю, 27-го січня, в місті Полтава працівники міліції провели відпрацювання розважальних закладів. За оперативною інформацією, в одному з нічних клубів Полтави мали місце факти порушення законодавства у сфері розважального бізнесу, а саме несанкціонованого стрептизу. Завітавши до клубу, правоохоронці якраз і потрапили на виступ одного з танцівників. Все дійство міліціонери зняли на відео. Як виявилось пізніше, ніяких дозвільних документів на проведення такого типу діяльності клуб дійсно не мав.

/Олександр Зуб, старший оперуповноважений відділу боротьби з кіберзлочинністю та злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми УМВС України в Полтавській області

При перевірці нічних клубів були виявлені порушення чинного законодавства. Не було дозволу на проведення заходів сексуального та еротичного характеру/

За такі танці на учасників дійства складені адміністративні протоколи. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу від 20 до 40 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Відпрацювання розважальних закладів в Полтаві триває.

Стрічка новин