У Художньому салоні відкрилася персональна виставка художника Володимира Бенфіалова

На експозицію, яка співпала із ювілеєм митця, запросили друзів, колег та учнів художника.

«Колесо життя» – під такою назвою пройшла виставка Володимира Бенфіалова. На ній художник представив 31 роботу. Серед картин – полотна, виконані упродовж останніх двох десятиліть: від 90-х і закінчуючи 2012 роком. За словами художника, назва у виставки – не випадкова. Адже історія, вважає він, – це поєднання минулого і сучасного.

/Володимир Бенфіалов, Заслужений художник України

Це назва символічна. Колесо життя котиться по дорозі Всесвіту, минає радощі, невзгоди. Так і роботи, виставлені на цій виставці, мають таку ж історію/

Крім написання картин, Володимир Бенфіалов займається й викладацькою діяльністю. Учні Полтавської художньої школи, де своїми вміннями ділиться художник, говорять, що пан Володимир серйозно ставиться до своїх обов'язків. Саме тому його вихованці вже мають власні персональні виставки.

Колеги ж Володимира Бенфіалова відзначають його професіоналізм. Художник працює в техніці живопису і графіки. У кожній його роботі можна побачити своєрідні символи, які, за словами митця, становлять невід'ємну частину його творчого шляху. Самі ж картини художника знаходяться в як приватних колекціях в Україні, так і далеко за межами нашої держави.

/Володимир Бенфіалов, Заслужений художник України

Роботи виставлялися на закордонних, всесоюзних, міжнародних виставках, в приватних колекціях. Там Росія, Румунія, Італія, Америка/

Стрічка новин