За наступні 2 роки у місті планують працевлашувати 15 тисяч осіб

Практично порівну у поточному і наступному роках. І це – не враховуючи тимчасових робіт і навчання безробітних. Про плани міського центру зайнятості у рамках прийнятої містом програми зайнятості населення – наш наступний матеріал.

Працюватимуть, як і раніше, – темпів збавляти не будуть, розповідає очільниця міського центру зайнятості Оксана Попова. Враховуючи основні економічні і соціальні показники, прогнози на 2012-2013 роки, тобто, на час дії міської програми зайнятості населення – оптимістичні.

/Оксана Попова, директор Полтавського міського центру зайнятості

Оскільки ми на наступні 2 роки плануємо більш-менш стабільний розвиток, фінансових притоків, які планується вкладати в туристичну галузь, машинобудування, будівництво, то і ми сподіваємося, що кількість новостворених робочих місць у наступні 2 роки не буде меншою, ніж мали у 2011 році. І очікуємо, що це щорічно по 7,5 тисяч робочих місць/

Кількість безробітних у центрі, прогнозують фахівці, залишиться на рівні минулорічних показників – близько 10 тисяч осіб.

/Оксана Попова, директор Полтавського міського центру зайнятості

Вцілому робота служби зайнятості і всіх зацікавлених структур на наступні 2 роки буде акцентована на проведенні активних заходів політики зайнятості. Тобто, не просто забезпечення реєстрації безробітних громадян і забезпечення виплати допомоги по безробіттю, а ще і якимось чином спонукати до активної життєвої позиції і до роботи у трудовому колективі/

У планах центру зайнятості, говорить Оксана Попова, працевлаштовувати десь 4,5 – 5 тисяч осіб щорічно. Крім цього, близько 900 осіб охопити профнавчанням – це, здебільшого, професії основного циклу виробництва – продавці, касири торгового залу, токарі-верстатники, електрогазозварювальники, водії, тощо.

Окрім цього, щорічно близько 2 тисяч безробітних залучатимуть до тимчасової зайнятості.

Стрічка новин