Про забезпечення пенсіонерів говорили на засіданні колегії в управлінні Пенсійного фонду

Про підсумки виконання плану пенсійного забезпечення в минулому році та реформування пенсійної сфери у 2012 – у сюжеті наших журналістів.

Рік 2011 для всієї пенсійної сфери в Україні став знаковим. Завдяки початку втілення пенсійної реформи та зміні підходів до роботи пенсійних органів Головному управлінню Пенсійного фонду України в Полтавській області за минулий рік вдалося досягти досить вагомих результатів.

/Валерій Руденко, начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

При всіх тих економічних негараздах і проблемах пенсії у нас виплачуються вчасно, без збоїв. За минулий рік наповнюваність фонду склала 6,9 мільярдів гривень. Це тоді, коли на зарплати виділено 12,4 мільярди гривень. Вдалося збільшити мінімальну пенсію. Зараз вона становить 1159 гривень/

Валерій Руденко обіцяє: у 2012 році вдасться покращити ситуацію і з пенсійними виплатами чорнобильцям.

Відчутно наповнився пенсійний фонд області за рахунок страхових внесків, навіть є перевиконання плану. Київський, Ленінський та Октябрський райони в цьому плані в Полтаві виявились найкращими. Свій внесок до наповнюваності пенсійної скарбнички в 2011 році зробила і облдержадміністрація. Під головуванням заступника губернатора Олександра Коваля була створена робоча група, яка займалась відпрацюванням підприємств, що сплачували неповні внески до пенсійного фонду.

/Олександр Коваль, заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Ми відпрацювали ті організації, ті підприємства, в яких, з нашої точки зору, не вносили повні внески до пенсійного фонду. За результатами перевірок у нас 900 чоловік заключили трудові угоди/

Цим самим, говорить Олександр Коваль, вдалось збільшити внески до пенсійного фонду та збільшити відсоток самозабезпечення області пенсійним ресурсом. За грудень Полтавщина забезпечувала собі 83% коштів на пенсійні потреби. В 2012 році цю цифру планують втримати. Подяками і грамотами на засіданні підсумкової колегії фонду нагородили найкращі підприємства-платники пенсійних внесків.

Стрічка новин