Українці почали більше їздяти потягами

За останній рік кількість пасажирів, які скористались послугами «Укрзалізниці», істотно збільшилась. Скільки людей перевезла Полтавська дирекція «Укрзалізниці» за 2011 рік та які зміни чекають на пасажирів в році поточному – дивіться далі.

З кожним роком кількість людей, які користуються послугами «Укрзалізниці», збільшується. Зросли показники перевезень пасажирів і в 2011 році.

/Андрій Жовковський, в.о начальника Полтавської дирекції залізничних перевезень

Оптимізація залізничних перевезень з листопада 2011 року дозволила при таких же затратах збільшити кількість пасажирських перевезень та отримати більше доходу. В 2011 році ми перевезли на 31 тисячу пасажирів більше/

Загалом за рік Полтавська дирекція надала свої послуги більш ніж 1,5 мільйонам пасажирів. За цей час оптимізувала неприбуткові маршрути та додала можливості пересуватись пасажирам за найбільш затребуваними напрямками.

/Андрій Жовковський, в.о начальника Полтавської дирекції залізничних перевезень

Найбільш популярними сполученнями залишаються маршрути на Київ, на Харків. Влітку популярний південний напрям. Також їздять наші люди в Москву та за кордон/

Також, за словами Андрія Жовковського, вже в кінці квітня – на початку червня через Полтаву курсуватиме абсолютно новий потяг Мрія-2. Їздить він буде вдень за маршрутом Київ-Харків.

Стрічка новин