До податкової – за роз'ясненнями

По-перше, установа запрошує приватних підприємців забрати свідоцтва. Це стосується тих, хто до 25 січня поточного року подав пакет документів, аби перейти на спрощену систему оподаткування. Крім того нагадують: вже зараз слід готуватися до кампанії декларування доходів громадян за 2011 рік, яка значно відрізняється від минулорічної.

Згідно з Податковим кодексом, розповідає заступник начальника ДПІ Полтави Віктор Книш, до 1 травня проходитиме кампанія декларування доходів громадян за 2011 рік. Остання має свої особливості.

/Віктор Книш, заступник начальника ДПІ у м.Полтава

Подають декларацію також всі державні службовці, які мають податкову адресу, тобто, зареєстровані у місті Полтава. Ми зробили запит до управління статистики, і згідно з ориманою інформацією у місті знаходиться 101 організація, де працюють держслужбовці/

Для того, аби пояснити, яким чином заповнюється декларація, форма якої зазнала змін, податкова інспекція закликає працівників кадрових служб чи відповідальних за кампанію декларування осіб звернутись до них, аби домовитись про проведення роз'яснюючого семінару. Для зручності також у місцях масового скупчення людей, за словами Віктора Книша, були розповсюджені інформаційні листівки, де прописано, хто має надавати інформацію про отримані минулоріч доходи.

/Віктор Книш, заступник начальника ДПІ у м.Полтава

Мешканці міста також мають право отримати податкову відстрочку, як це називалось раніше, тобто, податкову знижку/

Остання, зокрема, надається платнику податків у разі сплати ним за освіту, на частину суми % за користування іпотечним кредитом, на сплату страхових платежів, на оплату штучного запліднення. Сума знижки обраховується в кожному окремому випадку індивідуально. Більше, говорять у податковій, можна дізнатися за телефоном 1507 – це номер інформаційного центру.

Стрічка новин