В Україні вже 43 людини загинули від холоду

МНС-ники взагалі не радять виходити на вулицю без необхідності, та дозволити собі відсидіти мороз у теплому домі може дозволити собі далеко не кожен. Тож, якщо ви вже змушені йти на вулицю, подбайте, щоб ваш верхній одяг був дійсно теплим. У чому тепліше взимку, дізнавалася Альона В'язнікова.

На вулицях Полтави – справжня зима зі снігом та тріскучим морозом. Та природа про все подбала. Більшість птахів, взагалі не дочекавшись температури з позначкою мінус, відлетіли до теплих країв, мурахи спустилися на пів-метри під землю, а їжачки взагалі прокинуться із настанням тепла. У решти тваринок на зиму з'являється підпушок, ворс шерсті щільнішає, шубка, відповідно, стає густішою, а відтак – і теплішою.

Людині ж, щоб не змерзнути, доводиться задовольнятися підручними засобами – тепліше вдягатися. І тут у кожного – свій рецепт правильного зимового гардеробу.

/Бліци

- Дублянки з натурального хутра, шкіри, тому що вони фізіологічно дають людині тепло і зберігають

- Пухове, тому що пух - найтепліший матеріал

- Найкращий - це кожух колись був

- Пуховик, я думаю, тому що у натуральному пусі - тепліше, ніж у чомусь іншому

- Зимовий одяг повинен бути довгим, щоб накривало ноги і отаке все

- Виготовлений з натуральних матеріалів/

Погоджуються із пересічними полтавцями і спеціалісти. Вони переконують: синтетичні тканини дійсно програють натуральним за багатьма параметрами.

/Тетяна Борисова, викладач кафедри основ виробництва та дизайну ПНПУ імені В.Г. Короленка

Синтетичний наповнювач – це, відповідно, матеріал штучного виготовлення, і в ньому менше зберігається тепло, краще йде повітрепроникненість і менше зберігається мікроклімат – тепло, яке виділяє наш організм, і повітря ззовні пропускає/

Натуральні тканини, – продовжує жінка, – мають кращі теплозахисні властивості. І стосується це не тільки верхнього одягу.

/Тетяна Борисова, викладач кафедри основ виробництва та дизайну ПНПУ імені В.Г. Короленка

Звичайно, не відмовлятися від натільної білизни, яка має бути виготовлена із бововняних або віскозних тканин. Вони мають кращі гігієнічні властивості і захищають мікроклімат/

Стрічка новин