Температура повітря до мінус 20-ти – саме час допомогти чотирилапим безхатченкам

Їх гарячим чаєм не напоїш, та і у ковдру надовго не закутаєш. Мова про чотирилапих безхатченків. Волонтери, які допомагають пункту перетримки тварин, що діє при КАТП-1628, закликають полтавців до гуманності: просять встановлювати годівнички, допомагати чотирилапим старими ковдрами, сіном, тощо.

Вони знають всіх тутешніх чотирилапих друзів по кличках, а ще – хто скільки тут знаходиться, де його знайшли і від яких хвороб його почали лікувати. Ці волонтери не вперше активно допомагають пункту перетримки хвостатих безхатченків, де нині перебуває більше 20-ти собак.

/Ілона Войнолович, волонтер

Ми їх лікуємо, щеплюємо, намагаємося знайти їм господарів, стерилізуємо іще із раннього віку – наскільки це можливо/

Особлива увага волонтерів – до ось цих цуценят. Небайдужі молоді люди кажуть: єдине бажання – аби найменших чотирилапих поскоріш забрали, а то на такому морозі мерзнуть – аж надто. Тим тваринам, які нині знаходяться у пункті перетримки, допомагають із утепленням. Говорять: справа – не забарна. У хід йдуть і ганчірки, і килимове покриття, дошки, будматеріали. Що ще потрібно? Цвяхи, молоток, сантиметр і бажання допомогти. При нинішніх серйозних мінусах не зайвими, певні волонтери, хвостатим друзям будуть сіно, дошки і своєрідні штори – аби у будку холоду задувало менше.

/Ілона Войнолович, волонтер

Я хотіла звернутись до всіх небайдужих, аби особливо у такий мороз не залишали чотирилапих друзів, щоб створювали годівнички, підгодовували і безпритульних собак, котів. Будьте милосердними/

Для тих же, хто шукає вірного чотирилапого товариша і гарного охоронця, запрошують у пункт перетримки на вулицю Нижньомлинську, 33.

Стрічка новин