У Полтаві фінішував так званий «пілот» конкурсу на краще ігрове заняття, присвячене інтернету

Започаткувала конкурс компанія ВОЛЯ – один з найбільших інтернет-провайдерів України. Фінал змагання проходив на базі Полтавської загальноосвітньої школи №34. Хто із учителів найкраще ознайомив своїх вихованців з правилами поведінки в інтернеті – знають наші кореспонденти.

Зимовий морозний день для вчителів молодших класів 34-ї школи став по-справжньому святковим. Тут відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу компанії ВОЛЯ на краще ігрове заняття по безпеці дітей в інтернеті. Учасники змагання спочатку відвідали тренінг ВОЛІ, а потім провели для вихованців тематичні заняття. Авторів найцікавіших розробок обрало кваліфіковане журі, до складу якого увійшли фахівці міського методичного кабінету управління освіти Полтавського міськвиконкому та інституту післядипломної педагогічної освіти. Привітати учителів з перемогою прийшов директор Полтавського регіонального підприємства компанії ВОЛЯ Володимир Дацюк.

/Володимир Дацюк, директор Полтавського регіонального підприємства компанії ВОЛЯ

Якщо переінакшити відому фразу, ми у відповіді за тих, кого приручили, тобто, надали засіб для користування. Із проведеного етапу видно, що у дітей викликало це зацікавленість. Це, можна сказати, буде стартом нового соціального проекту, у якому наша компанія буде брати активну участь/

Диплом переможця та сертифікат на 50% знижку на користування послугами телебачення та інтернету від компанії ВОЛЯ на півроку отримала Тетяна Джірова, друге місце в конкурсі посіла Марина Безкоровайна, третє розділили між собою Ганна Георгінська та Тетяна Грінько.

/Світлана Шостя, голова журі конкурсу, методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Всі роботи були доступними, багато інтерактивних вправ, ілюстрування дитячими роботами, були фото і відео зйомки цих заходів/

Переможиця Тетяна Джірова радіє своїй перемозі. У неї – особливий проект. Її клас – чи не єдиний, хто має власний сайт, де міститься корисна інформація і для малечі, і для батьків, домашні завдання і, що головне, – посилання на цікаві і корисні сайти для учнів.

/Тетяна Джірова, переможиця конкурсу від ВОЛІ, вчитель молодших класів

Актуальність цієї проблеми уже давно назріла, ми не звертали раніше на це уваги і завдяки компанії ВОЛЯ ми вперше звернули увагу на те, що наші діти в інтернеті незахищені, а батьки не знають, як захистити свою дитину, створити безпечну зону для неї/

Заохочувальні призи від ВОЛІ – сертифікати на знижки на користування високошвидкісним інтернетом протягом 6-ти місяців – отримали всі учасники конкурсу. Соціальний проект ВОЛІ по безпеці дітей в інтернеті в Полтаві продовжується. У школах міста проходять спеціальні тренінги для учителів молодших класів.

Стрічка новин