Полтавська обласна організація Партії регіонів підбила підсумки роботи за рік

Партія регіонів, очолювана Президентом України Віктором Януковичем, – найчисельніша партія у країні і в Полтавській області зокрема. На Полтавщині в її лавах – близько 35 тисяч чоловік. Серед них – і посадові особи всіх рівнів, зокрема, губернатор Полтавщини Олександр Удовіченко. Під його головуванням на вихідних відбулася ХІІI конференція Полтавської обласної організації Партії регіонів. Про підсумки та пріоритетні завдання регіоналів Полтавщини на 2012 рік – в нашому наступному сюжеті.

Майже 35 тисяч, цілеспрямованих, відданих своїй роботі патріотів – це члени Партії регіонів на Полтавщині. Кращих з них цього дня зібрала разом ХІІI конференція Полтавської обласної організації Партії регіонів. На порядку денному – результати роботи Партії на Полтавщині за минулий рік. І тут партійцям є чим пишатися.

/Олександр Удовіченко, голова обласної організації Партії регіонів, голова Полтавської ОДА

В промисловості є певні результати, тобто, флагмани машинобудування сьогодні отримали від 7 до 10% зростання об'ємів виробництва за 2011 рік. Ну і, безумовно, сільське господарство, яке є ключовою галуззю на Полтавщині, спрацювало з 30% зростанням. Тобто, ми на 130% збільшили об'єми в сільському господарстві/

Список досягнень можна продовжити: в області зменшилося безробіття, покращилася зайнятість населення, зросла мінімальна заробітна плата. 58 родин отримали власний дім за програмою «Доступне жило», оновлено більше 7 тисяч навчальних закладів області, успішно працює програма «Шкільний автобус», відкрито 64 дитячі садочки.

Полтавщина – четверта в Україні за обсягами надходжень до державної казни. Посідає третє місце у державі завдяки своїй науковій, інноваційній та інвестиційній діяльності. Регіон серед лідерів і у будівельній галузі: впродовж 2011 року в області завершено 15 об'єктів будівництва, на які державою було виділено 75 мільйонів гривень. І на цьому Полтавська обласна організація Партії регіонів на чолі із губернатором Полтавщини зупинятися не збирається.

/Олександр Удовіченко, голова обласної організації Партії регіонів, голова Полтавської ОДА

Є набірка конкретних об'єктів, які ми будемо просити в держави профінансувати і використати ті кошти, які є сьогодні в обласному бюджеті. Це газопроводи, які треба завершити, які є довгобудами, це і конкретні об'єкти в кожному районі. Ця програма відпрацьована і ми будемо цим шляхом рухатися/

Пріоритетними на 2012 рік для обласної влади лишаються освіта та охорона здоров’я, розвиток промисловості, тваринництва, реформи у ЖКГ.

Полтавщина – перспективний регіон, який можна розвивати, а команда Партії регіонів бере за це відповідальність, бо дійсно має можливості це зробити та всі необхідні ресурси, серед яких головний – це люди.

/Іван Момот, заступник голови обласної організації Партії регіонів, голова Полтавської ОР

Це команда, яка готова реалізувати ті конкретні завдання і плани, які ставляться Президентом і Урядом країни тут, на території Полтавської області. У нас чіткий план, у нас є кадри, які готові вирішувати конкретні справи для людей тут, у містах, селах і селищах Полтавської області/

Поповнилася команда регіоналів Полтавщини і на ХІІI конференції. Цього дня партійні квитки, а відтак – довіру громадян та зелене світло до дій – отримали достойні люди з досвідом роботи у різних галузях: економіки, управління, журналістики тощо.

Стрічка новин