День відкритих дверей пройшов у Полтавській державній аграрній академії

Які має здобутки означений виш і чим себе рекламував – знають наші журналісти.

Розповісти про себе і відповісти на існуючі питання – все в одному. Цієї суботи у Полтавській державній аграрній академії – День відкритих дверей.

/Валентина Аранчій, ректор ПДАА

Полтавська аграрна академія – багатофункціональний на сьогодні навчально-науково-виробничий комплекс, у структурі якого 6 технікумів, коледжів, ліцей, навчально-дослідне господарство, науковий центр/

Студентська родина, продовжує очільниця вишу, наразі налічує 8 тисяч студентів. Якщо брати весь комплекс із коледжами і ліцеєм – то дійде до 12-ти. Виш готує фахівців за 10-ма спеціальностями, серед яких – агрономія, екологія, ветмедицина, інженерно-технічні спеціальності, тощо. Керівництво вишу переконує: аграрний сектор нині у фаворі, тож випускникам шкіл варто робити на нього ставку. Рекордний, 5-ти мільйонний врожай Полтавщини – тому приклад.

/Валентина Аранчій, ректор ПДАА

Сьогодні менеджер аграрного сектору має знати кілька дисциплін, орієнтуватись у профільних питаннях, знати облік/

Саме наша область, розповідають у академії, відпочатку була центром аграрної України. Нині в агро-промисловий комплекс вкладається багато коштів та інвестицій, тож роботодавці, переконані викладачі, зацікавлені у тих фахівцях, які вміють ефективно розпоряджатися капіталом.

/Олександр Галич, директор інституту економіки та бізнесу ПДАА

Ми готуємо тих спеціалістів, які вміють керувати, вміють управляти капіталом: і людським, і матеріальним ресурсом. Досвід викладачів, які працюють на наших кафедрах економічного факультету, дає можливість нам готувати тих фахівців, які є конкурентноспроможними на ринку праці/

Наші випускники, говорять у виші, – краща реклама. Якщо ж говорити мовою рейтингу, то Полтавська державна аграрна академія посідає 4-те місце в Україні серед вишів цього профілю.

Стрічка новин