Майже 13 тисяч гривень, які старенька відкладала на «чорний день», викрали зловмисники у бабусі в Оржиці

Не зупинило грабіжників і те, що старенька відбивалась вилами. Подробиці цього пограбування – дивіться далі.

Одразу після Різдвяних свят до Оржицького райвідділу міліції від сільського голови одного з сіл району надійшла заява про розбійний напад на 87-річну бабусю. За словами заявника, ще перед Новиим роком до помешкання потерпілої увірвалися зловмисники та викрали всі її заощадження, а саме – 12700 гривень. Старенька так злякалася, що не зверталася до міліції декілька тижнів. Тому про розслідування справи по «гарячим слідам» мова не йшла. Сусіди потерпілої також до міліції не звертались, адже сама старенька вела досить відлюдкуватий спосіб життя.

/Ольга Дмитрівна, сусідка потерпілої

Вона ні до кого не ходила і до неї ніхто не приходив/

Почавши з'ясовувати всі обставини справи, міліціонери встановили, що в передноворічний день до помешкання бабусі увірвалося аж 6 осіб – чотири жінки віком від 20 до 40 років та двоє неповнолітніх 17-річних хлопців. Компанія цього вечора веселилася та, добре підвипивши, хтось згадаво про самотню бабцю. Озброївшись впевненістю та ломами, компанія вирушила на справу. Про наслідки, говорять вже нині затримані, тоді ніхто не думав. Не зупинило зловмисників і те, що бабуся відбивалась вилами.

/затриманий

Перші двері виламали ломом і другі виламали. Баба вибила вікно, почала махати вилами. Потім ми відібрали вила, відкрили ще одні двері і зайшли/

Гроші у старенької були примотані у вузлику до ноги, зловмисників і цей факт не зупинив. Забравши гроші, вони розділили їх між собою. Витратили здобуток досить банально – на обновки та новорічні гуляння. Коли ж правоохоронцям вдалося затримати всіх учасників групи, ніхто скоєного не заперечував. Тепер всім грабіжникам доведеться відповідати за свої вчинки.

/Сергій Лябах, перший заступник начальника Оржицького райвідділу міліції

На даний час за фактом порушена кримінальна справа за статею 186 ч.3 - Грабіж з проникненням в помешкання. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років/

Стрічка новин