У Полтаві презентували «суші-сало»

Улюблене полтавцями Свято сала цими вихідними відзначали вп'яте. Як завжди – ситно, щедро і з сюрпризами: цього року організатори представили полтавцям «суші- сало». Куштували український делікатес японської кухні і наші журналісти.

Незважаючи на січневий мороз, на Жовтневій цього дня людно. Полтавці відзначають вже традиційне для нашого міста – Свято сала. Цього року – вже п'яте, ювілейне. Але із таким ажіотажем святкували не завжди, згадує Максим Венгровський, якого із продукцією торгової марки «Тахтаулівські ковбаси» можна по праву вважати одним з родоначальників свята.

/Максим Венгровський, директор ПП «Венгровський М.В.» ТМ «Тахтаулівські ковбаси»

Коли місто починало вводити цей захід у наш календар, були запрошені всі виробники ковбасного виробництва Полтавської області, але в це свято мало хто повірив. Ми – єдині, хто з першого дня повірили у це свято, розробили рекламну продукцію, в такий серйозний січневий мороз виставили своїх дівчат-продавців і почали торгувати/

Торгували «Тахтаулівськими ковбасами» і цього разу. Біля прилавку не проштовхнутися, а від асортименту розбігаються очі. Торгова марка «Тахтаулівські ковбаси» вже 10 років працює на ринку і представляє більше 120 найменувань продукції, яка виробляється тільки із натуральних продуктів та вітчизняного м'яса.

/Максим Венгровський, директор ПП «Венгровський М.В.» ТМ «Тахтаулівські ковбаси»

Ми співпрацюємо із інститутом сільського господарства, де вирощуємо свою сировину, також закуповуємо у населення продукцію, так зване «дядьківське сало». Ми не використовуємо в нашому асортименті сировини, привезену із Польщі або із інших країн з-за кордону, у нас – тільки наша сировинна база/

Належним чином усі переваги продукції від торгової марки «Тахтаулівські ковбаси» відзначили і організатори свята сала. На конкурсі «Полтавське сало – найкращий делікатес» вони здобули перемогу у номінації «Найбільший асортимент сала», а минулого року посіли 1 місце в конкурсі на визначення найкращого полтавського сала. А полтавці щодо сала – народ вибагливий.

/Бліци

– Сало – це основний продукт харчування, сало всі люблять і всі його їдять

– Сало – це сила

– Сало – це все для українця

– Українець без сала, що Україна без пісні/

На святі сала сала було вдосталь: копчене, варене, по-домашньому, з часничком, а от родзинкою цьогорічного свята стало «суші-сало», яке разом з іншими виробами можна було спробувати безкоштовно. Спробувати, розпробувати і, звичайно, придбати: з порожніми руками зі свята, здається, ніхто не пішов.

/Бліци

– Купила ковбаски, купила сала зі спеціями, дуже смачне, дякуємо, що вони привозять на свято і не дивляться, що такий мороз, не дуже дорого і дуже смачно

– Ковбаса буковинська і дешева, і Краківська, а це – сало

– Як, що? Сало, а ви думали, щось інше? Сало і до сала що-небудь, копчене, солоне

– Ну, звичайно, сало, домашня ковбаска, дуже гарно/

Стрічка новин