«Полтава – любов моя, Полтава – краса моя»

Під такою назвою в нашому місті пройшла традиційна регіональна виставка-конкурс дитячих робіт. Цьогоріч проходив він на базі Полтавського міського центру позашкільної освіти. Захід присвятили вшануванню пам'яті Заслуженого художника України Віктора Батуріна.

Серед учнів художніх шкіл міста та області уже вчетверте пройшла виставка-конкурс з образотворчого мистецтва. Назва традиційно залишається незмінною – «Полтава – любов моя, Полтава – краса моя». Всі роботи були присвячені вшануванню пам'яті талановитого художника України Віктора Батуріна.

/Григорій Волков, керівник гуртка Полтавського міського центру позашкільної освіти

Цей конкурс був започаткований у 1998 році. Спочатку цей конкурс ми проводили кожен рік, а зараз ми вийшли на новий формат. Ми проводимо раз в три роки/

Перший тур (відбірковий) проводився заочно з 1 по 10 січня. Юні художники надсилали до оргкомітету свої роботи, виконані в різних техніках. Учасники змагалися у трьох номінаціях: кращий полтавський краєвид, український колорит та портрет історичної особистості України. Переможців та учасників конкурсу відзначили дипломами та подарунками «Фонду захисту та підтримки талановитих дітей» імені Анатолія Кукоби.

/Анатолій Лобач, директор «Фонду захисту і підтримки талановитих дітей» імені Анатолія Кукоби

В цьому році в цьому конкурсі взяли участь понад 50 дітей і представили 72 роботи. Сьогодні діти, які посіли перші місця, будуть нагороджені цінними дарунками. Це виготовлені календарі в пам'ять Анатолія Кукоби/

Дитячі роботи оцінювало професійне жюрі. Судді керувалися багатьма критеріями: дивилися на техніку та майстерність виконання, композицію, творчий підхід. Але всі роботи юних художників поєднувала любов до рідного міста.

/Юлія Гришина, учениця Полтавської дитячої художньої школи

Наша Полтава – дуже красиве місто і дуже подобається малювати краєвиди Полтави/

Стрічка новин