На двох вокзалах міста з'явилися мобільні пункти обігріву

Автобусом чи тролейбусом, аби швидше дістатися теплого дому. А ось людям, які його не мають, у 20 градусний мороз доводиться не солодко. Щоб допомогти безхатченкам вижити цієї зими, у Полтаві відкрили 2 мобільні пункти обігріву.

Вже кілька днів у Полтаві впевнено тримається мороз, який вже встиг наробити лиха. З початку січня до станції швидкої допомоги холод змусив звернутися 8 людей: 7 – із переохолодженням і 1 – із обмороженням. Але -15 на термометрі – це ще не межа, повідомляють у Гідрометцентрі. До 7 лютого температура повітря у східних, південних та центральних областях подекуди сягне 30 градусів нижче нуля.

Працівники МНС звертаються до громадян із проханням тепліше одягатися та й взагалі не виходити з дому без особливої потреби. Подбали вони і про людей, які власного дому просто не мають: за вказівкою Міністерства надзвичайних ситуацій з 27 січня по всій Україні розгортаються мобільні пункти обігріву для безхатченків. Не стала виключенням і Полтава. Теплі намети тут з'явилися одразу на двох вокзалах: Південному та Автовокзалі.

/Володимир Цибулько, начальник караулу ПДПЧ-1 УМНС України в Полтавській області

Пункт обігріву для того поставлений, щоб допомогти людям без постійного місця проживання. Вони можуть прийти, попити чаю гарячого, з'їсти бутерброд – хліб з салом, погрітися/

МНСники підтримують тепло у шатрі постійно, – продовжує пан Володимир. Тобто, зігрітися тут можна цілодобово. За перші півтори дні роботи пункт обігріву на Південному вокзалі його вже відвідало близько 30 чоловік. Люди приходять сюди і йдуть із вдячністю.

/Тетяна Миколаївна, прийшла погрітися

Для простої людини, якій ніде зігрітися, може себе тут почувати дуже затишно. Хлопці дуже добре ставляться, чай – без проблем. Дуже приємно, що є такі організації, які можуть допомогти людям/

Працюватимуть пункти, доки надворі не потепліє.

Стрічка новин