На кригу зараз краще не виходити взагалі

Не дивлячись на те, що наразі в місті сильні морози, виходити на лід працівники МНС не радять. Та аби бути готовими до аварійних ситуацій, вони спільно з працівниками водолазної станції провели навчання.

Вітер, більше 14 градусів нижче нуля, але ці люди звикли до таких погодніх умов. Працівники Міністерства надзвичайних ситуацій спільно з водолазами місцевої рятувальної станції цього дня провели навчання з порятунку потопельників у зимовий період.

/Вадим Рудь, начальник Полтавського міського відділу МНС

На заходах ми відпрацьовуємо рятувальні елементи за допомогою спорядження, яке використовується для порятунку людей на льоду та на воді/

Вадим Рудь говорить: такі навчання – дуже актуальні в даний період. Люди думають, що кілька днів морозів, і крига уже стає подібною до каменю. Насправді ж погодні умови, які були напередодні, зробили лід на річці підступним. Слова мнс-ника підтверджує і водолазний спеціаліст Анатолій Кононенко.

/Анатолій Кононенко, водолазний спеціаліст Полтавської рятувально-водолазної станції

Зараз товщина криги 2-3 сантиметри, але це кристалічної. Інші 8-9 сантиметрів – це замерзша снігова каша/

Вдало відпрацювавши всі елементи тренувань та перевіривши самих себе на вправність, водолази та рятувальники МНС тренуваннями загалом залишились задоволені. Сподіваються, що люди все ж будуть обачними і нікого їм рятувати не доведеться.

Стрічка новин