Збиратимуться рідше, але працювати обіцяють більш конструктивно

Підсумки роботи у 2011 році підбила Громадська рада при облдержадміністрації. Чого досягли у році минулому і які плани мають на 2012 – дізнавались наші журналісти.

Звіт за минулий рік на початку року нового для всіх організацій та установ – справа звична. Підсумки роботи за 2011 рік підбила і Громадська рада при облдержадміністрації. Найбільшим досягненням за рік минулий вважають зменшення вартості проїзду в громадському транспорті після його підняття і недопущення підвищення тарифів на оплату житлово-комунальних послуг. На рік майбутній також плани будують. Внесе громадська рада зміни, в першу чергу, до самої структури своєї діяльності.

/Володимир Голуб, голова Громадської ради при Полтавській ОДА

Ми плануємо трохи зменшити кількість засідань Громадської ради, але будемо йти до людей, влаштовувати круглі столи та громадські слухання/

Роботу Громадської ради у році 2011 відзначив і губернатор Олександр Удовіченко. Він погоджується: члени Громадської ради іноді наполеглево, але завжди конструктивно вносили пропозиції щодо покращення роботи влади.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Нам вдавалося в багатьох питаннях знаходити конструктивний підхід. Не було випадків, коли б ми не почули представників Громадської ради. Цим я хочу сказати, що вони є важливим фактором в тому результаті, який ми маємо/

Зупинився Олександр Удовіченко і на досягненнях області за рік 2011. Губернатор зазначив, що упродовж останніх 2 років в області все стабільно. Полтавщина набирає потужностей, розвиває аграрну та промислову сфери, а завдяки плідній співпраці з громадськими організаціями влада завжди бачитиме ті вектори, які людей турбують найбільше.

Стрічка новин