Про обласні програми, здебільшого – соціальні, і зміни до них говорили депутати обласної ради

Народні обранці зібрались не просто так, а на засідання постійної комісії з питань бюджету та управління майном. Була на ньому і наша знімальна група.

Здебільшого соціальні і молодіжні питання розглядали депутати-обласники на засіданні постійної комісії з питань бюджету та управління майном. Загалом роботу умовно розбили на 2 частини: звернення до комісії і розгляд змін до соціальних програм, що діятимуть на території регіону впродовж кількох років.

/Валерій Пархоменко, голова постійної депутатської комісії з питань бюджету та управління майном Полтавської ОР

Ми будемо реалізовувати програму «Патріоти Полтавщини», яка, в першу чергу, націлена на організацію добробуту громадян – це від оздоровлення дітей і закінчуючи соціальними програмами: фінансування чорнобильців на ліки і фінансування путівок у заклади, які знаходяться на території області/

Якщо ж говорити про освіту, продовжує Валерій Пархоменко, то це продовження програми «Шкільний автобус», подальша комп'ютеризація міських шкіл і закупівля інтерактивних дошок.

/Валерій Пархоменко, голова постійної депутатської комісії з питань бюджету та управління майном Полтавської ОР

Фінансування буде здійснюватись за рахунок галузі, якщо це освіта – із розрахунку на одного учня, медицина – із розрахунку на одну людину і за рахунок лишків. Їх ми будемо брати, аби покривати ті проблемні моменти, аби їх не було/

Серед питань, винесених на порядок денний, – обласна програма з реалізації молодіжної політики, підтримки сім'ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2012-2014 роки.

/Наталія Шкоденко, начальник відділу у справах сім'ї та молоді Полтавської облдержадміністрації

Якщо до 2011 року діяла програма «Молодь Полтавщини» і розглядала кілька пунктів, то тепер вона буде комплексною і сюди включені і молодіжна політика, і гендерні питання/

Не оминули увагою і дитяче оздоровлення. Тут діятимуть в рамках відповідної обласної програми, розрахованої у період до 2014 року.

Доповнення ж цього року – оздоровлюватимуть дітей-інвалідів, які перебувають в інтернатних закладах області.

/Наталія Шкоденко, начальник відділу у справах сім'ї та молоді Полтавської облдержадміністрації

Кошти, які йтимуть із обласного бюджету, перш за все, спрямують на дітей-пільговиків, аби вони мали можливість оздоровлюватись і влітку, і взимку/

А це, зазначає Наталія Шкоденко, ні багато ні мало – 6 млн. гривень на рік поточний. У подальшому суми мають зростати. На 2013 і 2014 роки заплановано 7 і 8 млн. гривень відповідно.

Стрічка новин