Сьогодні у Полтаві близько 4 години ранку невідомий збив насмерть людину і втік з місця пригоди

Сьогодні у Полтаві близько 4 години ранку на 341 кілометрі автодороги Київ – Харків невідомий збив насмерть людину, після чого втік з місця пригоди. Подробиці цієї історії знає Віталій Артамонов.

Близько 4 години ранку 26 січня до чергової частини Октябрського райвідділу міліції міста Полтави надійшов телефонний дзвінок з повідомленням про те, що на 341 кілометрі автодороги Київ-Харків, біля місця, яке більше відоме як «Шашлична», на дорозі знайдено чоловіка з розбитою головою без ознак життя.

/Світлана Росса, помічник начальника Октябрського райвідділу міліції з ВЗГ

За даним викликом виїхала слідчо-оперативна група. На місці було виявлено труп чоловіка, особа якого вже встановлена. Труп направлений на експертизу для встановлення причин смерті і подальшого порушення кримінальної справи/

Продавці на «Шашличній» говорять: чоловік, якого знайшли мертвим, чи-то орендував, чи просто нещодавно почав працювати реалізатором в одному з кіосків, тож добре його ще ніхто не знав. За неофіційною інформацією, надану продавцями, чоловіка збив автомобіль, водій якого після наїзду втік з місця пригоди. Та достеменну версію причини смерті нададуть компетентні органи після проведення перевірки.

Стрічка новин