Вихованцям полтавських інтернатів вручили подарунки, зібрані під час благодійної акції «Ялинка янголів»

Полтавська школа-інтернат №1 приймала гостей. Вони прийшли сюди, аби вручити подарунки з вже традиційної у Полтаві «Ялинки янголів». Нагадаємо, напередодні Нового року у місті пройшов благодійний проект, під час якого діти, позбавлені батьківського піклування, мали можливість отримати омріяний подарунок.

Уже 9 років поспіль напередодні Новорічних свят управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому спільно зі студентами одного із полтавських вишів проводять благодійну акцію під назвою «Ялинка янголів». За її задумом, діти, вихованці полтавських і не лише інтернатів, загадували свої бажання на маленьких янголах, розміщених на ялинці. Остання знаходилася у торгово-розважальному центрі «Київ». Кожен полтавець міг долучитися до здійснення дитячої мрії, взявши паперового янгола та принісши взамін подарунок.

/Алла Сердюк, педагог-організатор школи-інтернату №1

Ми дякуємо, звичайно, як ніхто інший. Тому що для наших дітей такі свята, які вони організовують, – це справжнє диво, це справжнє відчуття казки, і ми завжди раді їх вітати в стінах нашої школи і завжди дякуємо/

Діти із захопленням розглядали свої подарунки – кожен отримав бажаний презент. Хлопчики – іграшкову зброю, автомобілі та роботів. Дівчатка відсьогодні будуть чепуритися новою косметикою та гратися омріяними ляльками.

/Максим, учень 3 класу школи-інтернату №1

Я замовляв літак на пульті. Наступного року замовлю машину на пульті/

/Настя, учениця 3 класу школи-інтернату №1

Я замовляла ляльку Барбі і солодкий подарунок/

Організатори кажуть: волонтери збирали побажання вихованців школи-інтернату №1, школи-інтернату імені Надії Крупської №2,притулку для дітей «Любисток», Андріївської спеціалізованої школи-інтернату, дітей, які перебувають у ВІЛ-позитивних сім'ях, дітей-інвалідів. Загалом роздали більше 300 подарунків.

/Наталія Шамота, координатор проекту «Ялинка янголів»

Волонтерами виступають студенти вузів міста Полтави: педагогічного університету, Інституту економіки і права та інших вузів. Ті люди, які долучилися і є небайдужими студентами, і беруть участь, витрачають свій вільний час для того, щоб допомагати в такій добрій ситуації/

Стрічка новин