Порушники правил дорожнього руху – стережіться!

Відтепер за вами постійно слідкують відеокамери. На дорогах державного значення у Полтавській області управління Державтоінспекції встановило камери відеоспостереження, що фіксують перевищення швидкості та інші порушення правил дорожнього руху. Більше про «ноу-хау» на полтавських дорогах знають наші журналісти.

Територією Полтавської області проходить декілька доріг державного значення, якими щодня рухаються тисячі одиниць автотранспорту. А як свідчить статистика ДАІ, на території Полтавщини майже 30% всіх аварійних ситуацій з постраждалими стається через перевищення швидкості водіями. Аби карати горе-гонщиків та попередити в майбутньому аварійні ситуації, на дорогах Полтавщини встановлено 4 відеопристрої, що фіксують всі порушення дорожнього руху.

/Наталія Варченко, старший інспектор УДАІ УМВС України в Полтавській області

Таких боксів на дорогах державного значення в області розміщено 4. Всередині знаходиться пристрій для фіксації швидкості. Також пристрій чітко фіксує номерний знак автомобіля та час перевищення швидкості/

Бокси захищені від зовнішнього втручання, а вся інформація з них надходить на пульт чергового управління Державтоінспекції, потім – передається найближчому патрулю, екіпаж якого зупиняє та складає на порушника протокол. Місця розміщення термобоксів будуть постійно змінюватись. А ще, крім чотирьох діючих камер, на дорогах розміщено і 4 макети, тому потенційний порушник не зможе дізнатись, де стоїть справжня камера, а де макет.

Порушення швидкісного режиму в місті та області також контролюють дорожні патрулі, на озброєнні у яких – 28 камер відеоспостереження.

/Андрій Соловей, інспектор відділу ДПС УДАІ УМВС України в Полтавській області

Зазначений вимірювач швидкості дозволяє вимірювати швидкість від 20 до 320 кілометрів за годину на відстані від 15 до 1000 метрів. Дані зберігаються на електроносії, що може зберігати до 20 тисяч фіксацій перевищення швидкості/

Стрічка новин