Сьогодні Міністр регіонального розвитку Анатолій Близнюк провів Всеукраїнську селекторну нараду

Від Полтавської області на ній був присутній перший заступник губернатора Віктор Животенко. Про що говорили - знає Віталій Артамонов.

Кожен у своїй області, але питання на засіданні вирішують спільні. Для підбиття підсумків 2011 року у сфері надходження коштів до держбюджету з галузі оплати за газ та комунальні послуги селекторну нараду із заступниками губернаторів усіх областей провів Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк. Найболючіше питання – невиконання плану проплати за опалення у 2011 році з житлових будинків та державних установ.

/Анатолій Близнюк, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Це те, що ми з вами не працюємо, а чимось прикриваємось. Крім заборгованості населення, з яким ви також займаєтесь не так, як потрібно. Подивіться, що робиться, ми тарифи не піднімаємо, а люди все-одно не платять. Чому?/

Відповідь на це питання Міністр намагався знайти у словах заступників губернаторів тих областей, де оплата проводиться незадовільно. Серед переліку тих регіонів, де оплата за газ та інші комунальні послуги за 2011 рік здійснена трохи більше ніж на половину або неповністю, слово «Полтавщина» не прозвучало жодного разу. Але все ж є в області проблеми, що потребують нагального вирішення.

/Віктор Животенко, перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Якщо говорити про нагальні проблеми, то це сплата за газ, що стосується бюджетних установ, військових частин, військових формувань Міністерств внутрішніх справ/

Піднімались на селекторній нараді і питання легітимності парковок. Так Міністр зобов'язав усі відповідні органи до 1 квітня обладнати усі парковки в регіоні паркоматами. В іншому разі місця визнаватимуться незаконними. Також заступникам губернаторів та відповідним відомствам доведеться плідно попрацювати, аби до середини квітня надати Анатолію Близнюку план опалювального сезону у своїх областях на сезон 2012-13 років.

Стрічка новин