Про дотримання законності говорили в обласній міліції

Тут під головуванням генерал-майора міліції Едуарда Федосова відбулося засідання колегії, на якому міліціонери Полтавщини підбили підсумки роботи за минулий 2011 рік.

На засідання колегії в обласному управлінні міліції були винесені питання, пов'язані з розкриттям найтяжчих злочинів, протидії розповсюдженню наркотиків, проблемами хабарництва та корупції. У зібранні взяли участь керівництво УМВС, керівники структурних підрозділів УМВС, начальники міських та районних відділів міліції області. Особливу увагу на засіданні звернули на посилення у 2012 році протидії наркозлочинності, корупції та хабарництву, злочинам у бюджетній сфері, торгівлі людьми. Присутні заслухали доповіді про роботу у сфері протидії збільшенню кількості злочинів у сільській місцевості, крадіжок авто та мототранспорту. Начальник УМВС Едуард Федосов доручив підлеглим провести додаткові навчання, відпрацювати тактику дій під час несення служби нарядами міліції в місцях проведення масових заходів. А з метою забезпечення комфортного транзитного проїзду територією Полтавщини особливу увагу приділити забезпеченню безпеки дорожнього руху.

Не обійшлося на колегії й без урочистої частини. Зокрема, нагороди за оперативність в роботі вручили працівникам карного розшуку Ленінського райвідділу міліції.

Стрічка новин