До чемпіонату Євро-2012 нині готується і Національний банк України

Для нумізматів – нова серія, що складається з 11-ти пам'ятних монет номіналом від 5 до 500 гривень. Срібні монети серії, які мають голографічний логотип, бачили наші журналісти.

У Нацбанку України – іще одне монетне поповнення. До проведення в Україні фінального турніру чемпіонату з футболу Євро-2012 – чергова серія монет.

/Ірина Городницька, прес-секретар управління НБУ в Полтавській області

Зараз розроблено понад 20 тематичних серій колекційних монет, які щороку поповнюються. Популярністю серед нумізматів та широких кіл громадськості користуються монети серій «Видатні особистості», «Духовні скарби України», «Флора і фауна», «Знаки зодіаку», «Східний календар», «Спорт» та інші/

Якщо ж говорити про серію Євро-2012, то складається вона з 11-ти монет номіналом від 5-ти до 500 гривень, які виготовлені із золота, срібла і нейзильбергу, а також обігової монети номіналом 1 гривня. Особливості срібних монет – розміщений на них офіційний логотип Євро-2012 є голографічним.

/Ірина Городницька, прес-секретар управління НБУ в Полтавській області

Реалізація срібних монет здійснюватиметься в наборах по 5 монет - номіналом 10 гривень, присвячені містам Києву, Донецьку, Львову, Харкову та монети номіналом 20 гривень, присвяченої матчу, що відбудеться у Києві. Всі інші мнети можна придбати поштучно/

Стрічка новин