В Полтаві сталося ДТП за участю кільцевого та маршрутного таксі

В результаті зіткнення четверо пасажирів мікроавтобуса «Газель» травмовані. Більше про дорожньо-транспортну пригоду дивіться далі.

Несприятлива для дорожнього руху погода та елементарна неуважність часто стають досить гримучою сумішшю, в результаті якої страждають люди. Так сталося і зранку в понеділок на перехресті вулиць Маршала Бірюзова та Великотирнівської.

/Сергій Антонець, старший інспектор відділу зв'язків з громадськістю ДАІ м. Полтави

По вулиці Великотирнівськй в напрямку Маршала Бірюзова зі сторони центру рухався автобус. В іншому напрямку, в сторону Супрунівки, рухався мікроавтобус «Газель», що не надав переваги у русі і в результаті чого сталося зіткнення/

Учасники та свідки аварії в один голос говорять про те, що водій «Газелі» почав свій рух на червоне світло світлофору, що і стало зрештою причиною аварії.

/Олег Шміт, водій кільцевого

Тронувся я на зелене світло. Вискочила «Газель», я гальмував, гальмував, а він йшов на червоне світло/

/Оксана Шміт, кондуктор кільцевого

Ми виїхали, а він вилетів на червоний. Олег почав гальмувати, люди почали кричати, а потім був удар, і я більше нічого не бачила/

Водій мікроавтобуса «Газель» своєї вини не заперечує. Говорить: дійсно почав свій рух не за правилами.

/Микола, водій мікроавтобуса «Газель»

Їхав зі сторони Полтави на стрілку, але вона вже була блимаючою. Виходить, що я поїхав на червоне світло/

В результаті такого недбальства 4 з 5 пасажирів мікроавтобуса «Газель» отримали травми та були доправлені до лікарні. Всі 10 пасажирів кільцевого залишились неушкодженими. Працівники ДАІ наразі з'ясовують всі обставини дорожньо-транспортної пригоди.

Стрічка новин