У Полтаві продовжують оскаржувати рішення сесії міської ради

Сьогоднішнє вранішнє звернення правозахисника Василя Ковальчука до обласної прокуратури стосувалось продажу земельної ділянки площею більше 5 га під заводом «Лтава». Чоловік переконаний: якщо і продавати означену земельну ділянку, то за значно більшою ціною.

У понеділок вранці правозахисник Василь Ковальчук, як і обіцяв раніше, подав до обласної прокуратури звернення стосовно перевірки законності продажу земельної ділянки під заводом «Лтава».

/Василь Ковальчук, правозахисник

На сьогоднішній день всі, кому не лінь, особисто міський голова заявляють, що у нас немає коштів на підтримання в належному стані шкіл, дитячих садочків, лікарень. Не вистачає коштів в бюджеті. В цей же час завод «Лтава» продається за цінами, значно заниженими, аніж вони існують/

Нагадаємо, наприкінці минулого року на одній із сесій міської ради більшістю депутатських голосів (хоча були і ті, хто проти) погодили продати ділянку під заводом «Лтава» загальною площею понад 5 га за трохи більше ніж 8 млн гривень. Нині Василь Ковальчук оперує інформацією, що один метр 2 був проданий за 146 гривень. А це, певен, ціна у 3-4 рази нижча від тієї, яка мала бути із розрахунку реальної вартості. Говорить: тож якщо і продавати, то за більші кошти.

/Василь Ковальчук, правозахисник

Але при цьому повинна бути отримана ціна, яка відповідає тій сітці. Необхідно було провести незалежну експертизу, а не приватну експертизу, яка наче таку ціну поставила, а інше – то уже тіньова економіка/

В обласній прокуратурі нам повідомили: заяву правозахисника прийняли і зареєстрували. Відповідь на неї, згідно з чинним законодавством, мають надати впродовж місячного терміну.

Стрічка новин