Представники ВО «Батьківщина» – «проти» ув'язнення свого лідера Юлії Тимошенко

22 січня, в День соборності, бютівці та прихильники екс-прем'єра привітали свого лідера зі святом під стінами Качанівської колонії. Побували у Харкові і наші кореспонденти.

Привітати Юлію Тимошенко з Днем Соборності до Харкова з'їхалися як представники політсили «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина», так і просто прихильники лідера опозиції з усіх східних та центральних областей України. Вони впевнені, що Тимошенко ув'язнили навмисне і що сьогодні у країні питання свободи – більш ніж актуальне.

/Вадим Петренко, Народний депутат України

Сьогодні свобода в Україні декларативна, але вже незабаром, ми сподіваємося, Юля Тимошенко вийде з тюрми, і вже на парламентських виборах ми зметемо цю владу, опозиція, я переконаний, переможе/

Представники Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» стверджують, що використають всі дозволені законом можливості, аби звільнити з неволі свого лідера Юлію Тимошенко. А мітинги на її підтримку стали вже звичним явищем біля стін Качанівської колонії у Харкові. Адже, говорять учасники зібрання, за демократію потрібно боротися.

/Олег Бєлоножко, голова Полтавської міської організації ВО «Батьківщина»

Сьогодні всі з'їхалися, щоб підтримати нашого лідера Юлію Тимошенко під стіни колонії. Ми будемо стояти, доки демократія в нашій державі не переможе/

Стрічка новин