За східним календарем Новий рік настав тільки 23 січня

Як зустрічали рік Чорного водяного дракона не в Китаї, а у садибі Володимира Короленка, бачили наші кореспонденти.

Вже зустріли Новий рік двічі: з 31 грудня на 1 січня, та з 13 на 14 січня? Готуйтесь святкувати втретє: за східним календарем рік Чорного водяного дракона наступає 23 січня. Що для китайців свято, для волонтерів Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді – ще один чудовий привід зробити гарну справу.

/Анатолій, волонтер ПМЦСССДМ

Ми веселимо дітей, допомагаємо роздавати подарунки, наливаємо чай, взагалі це добра справа. Сьогодній китайський новий рік, і тому ми вирішили зробити приємне дітям/

Розважалися, пили чай та отримали подарунки молодь з міської асоціації дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства, для яких центр підготував вечір-відпочинку «Новий рік за китайським календарем, або який він, дракончик».

/Ольга Буднікова, директор ПМЦСССДМ

Нам дуже захотілося організувати свято - справжній Голубий вогник у Музеї-садибі Короленка для молоді, яка може і має особливі потреби, але дуже талановита/

Своїми талантами та новими творчими здобутками молодь поділилася один з одним. Також гостей розважали юні співачки з творчого центру Наталії Май. З найкращими побажаннями завітав на свято і сам його винуватець – символ нового року Дракон.

/бліц

Щастя, грошей і, найголовніше, - здоров'я/

Стрічка новин