16 січня свій двадцятирічний ювілей відсвяткував підрозділ української міліції «Беркут»

Тих, хто стоїть в авангарді прямого опору злочинцям, зі святом привітали ветерани цієї служби та нинішній очільник УМВС області Едуард Федосов.

16 січня – визначний день для всієї української міліції. Саме цього дня у 1992 році наказом МВС України був створений підрозділ міліції особливого призначення «Беркут». За роки свого існування структура удосконалювалась та набиралась досвіду, і за 20 років вже стала невід'ємною і незамінною частиною правоохоронної системи України та Полтавщини зокрема.

/Едуард Федосов, начальник УМВС України в Полтавській області

Ті завдання, що ставились перед вами попередніми керівниками, і ті, що я ставитиму перед вам, вони пов'язані з ризиком, і тому я вдячний вам за ту роботу, що ви виконуєте/

З нагоди свята за сумлінне виконання своїх обов'язків дванадцятьох кращих працівників нагородили почесними грамотами та відзнаками МВС України. Ветерани ж підрозділу отримали цінні подарунки та листи з подяками. До привітань «беркутівцям» приєднались і ветерани підрозділу.

/Олексій Малаканов, перший командир «Беркуту», підполковник міліції у відставці

Я хотів би від чистого серця привітати всіх. Ми починали розвивати підрозділ з самого початку, і за ці роки він встиг завоювати авторитет/

На продовження відзначення річниці існування підрозділу всі присутні поклали квіти до Меморіалу загиблим працівникам міліції та поставили свічки в капличці, що поряд з Меморіалом.

Стрічка новин