17 січня минув рік із дня смерті першого Полтавського міського голови Анатолія Кукоби

До роковин у Полтаві відкрилася фотовиставка «Із сімейного альбому», присвячена екс-меру. Світлини, серед яких і ті, що виставляються вперше, у Полтавському художньому музеї (Галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка бачили й наші журналісти.

У Полтавському художньому музеї відкрилася фотовиставка, присвячена колишньому Полтавському міському голові Анатолію Кукобі під назвою «Із сімейного альбому». Ініціатором проведення виставки виступило керівництво Молодіжної громадської організації дитячо-юнацького спортивного центру імені Івана Шемякіна, одним із засновників і почесним головою якої був Анатолій Кукоба. Долучився до створення виставки і «Фонд захисту та підтримки талановитих дітей».

Для «Альбому» організатори відібрали близько ста фотографій полтавських фотокореспондентів, серед яких є і унікальні.

/Анатолій Лобач, директор ГО «Фонд захисту та підтримки талановитих дітей» імені А.Кукоби

Ряд фотографій, які тут будуть показані, це фотографії, які ще не були на попередніх виставках, скажімо, Сергія Назаркіна. Тому є такі фото, які вперше будуть показані/

Фотокореспондент Сергій Назаркін говорить, що свої світлини надав залюбки, адже фотографії із Анатолієм Тихоновичем – на першому місці в його власному архіві.

/Сергій Назаркін, фотокореспондент газети «Зоря Полтавщини»

Мені пощастило, я тоді працював, коли працював Анатолій Тихонович, десь останні 5 років. В ці часи найбільше відбувалося подій у Полтаві: і новозбудовані храми, і реконструкція шляхопроводів, і будівництво/

Побачити документальний репортаж з життя Анатолія Кукоби у Галереї мистецтв можна буде до 12 лютого. Опісля знімки з екс-мером Полтави презентують в усіх вищих навчальних закладах міста.

Це – вже третя виставка, присвячена Анатолію Кукобі, яка проводиться у Полтаві після його смерті. Наступною може стати презентація фотографій із особистого життя колишнього очільника Полтави, говорить його дружина Віра Кальник.

/Віра Кальник, голова ГО «Фонд захисту та підтримки талановитих дітей» імені А.Кукоби

В домашньому архіві є чорно-білі фотографії, їх більше 50: це його юність, дитинство, навчання в інституті, служба в армії/

Стрічка новин