Сьогодні до Полтави завітали депутати Верховної Ради п'ятого скликання від "Нашої України"

На зустрічі з журналістами, як і очікувалось, головний акцент народні обранці зробили на політичній ситуацію в країні та дострокових виборах.

Час плине швидко і треба виходити з політичної кризи, що склалася в Україні - такими словами народні депутати п'ятого скликання блоку "Наша Україна" розпочали зустріч із журналістами. Економіст Володимир Лановий, зокрема, зазначив, що за 14 років керування країною екс-комуністи різного гатунку привели до влади олігархів і створили в Україні фінансово-олігархічну республіку привілейованих груп і кланів. А спроби в 2004-му вийти з неї сьогодні звелися нанівець.

Юрист Микола Оніщук наголосив на можливості разом з достроковими виборами провести референдум по черговим поправкам до Конституції - цього разу з ініціативи Президента. А Володимир В'язівський пояснив мету приїзду депутатів «Нашої України» в Полтаву. Мовляв, до виборів треба взнати найболючіші проблеми регіонів і на їх базі зробити передвиборну програму.

А от Микола Кульчинський не оминув питання нещодавнього Мазепи-фесту, який деякі ЗМІ назвали русофобським, бо там не було жодної російської пісні чи фільму. Каже, така задумка фестивалю.

Стрічка новин