Громадські ради міста й області відсвяткували перемогу над тарифами на «комуналку»

В приміщенні обласної державної адміністрації на засіданні круглого столу за участю членів громадської ради міста та області та представників обласної адміністрації підбили підсумки кількатижневої боротьби проти підвищення тарифів за «комуналку».

Нагадаємо, полтавці тепер можуть видихнути з полегшенням – Антимонопольний комітет визнав нові тарифи економічно необгрунтованими, і міськвиконком скасував своє рішення.

Громадська рада при Полтавській облдержадміністрації святкує перемогу. Мова йде про відмінення рішення міської влади про нові тарифи на утримання будинків та прилеглої території.

/Володимир Голуб, голова Громадської ради при Полтавській ОДА

Ми повинні сьогодні доповісти полтавській громаді які ж висновки були зроблені з цього. І найголовніше, що здоровий глузд переміг, і здоровий глузд почули/

Нагадаємо, 28 грудня на засіданні Полтавського міськвиконкому одноголосно затвердили нові тарифи за «квартплату», які набули чинності із 1 січня 2012 року. Суттєве підвищення цін на «комуналку» викликало обурення та осуд не тільки з боку громади, а й від перших осіб держави, які пообіцяли покарати тих, хто необгрунтовано підвищує тарифи.

У свою чергу Антимонопольний комітет почав дослідження доцільності та виправданості підвищення цін на комунальні послуги, за результатами якого тарифи визнали економічно необгрунтованими та порушили справи проти Полтавського міського виконавчого комітету та ЖЕДів.

Справа проти Міськвиконкому наразі вже закрита, адже, як зазначив голова територіального відділення Антимонопольного комітету Володимир Оніщенко, рішення про нові тарифи на утримання будинків та прилеглої території було скасовано. ЖЕДам же ще доведеться похвилюватися, говорить пан Володимир, бо справи проти відповідальних за розрахунки тарифів наразі відкриті.

/Володимир Оніщенко, голова Полтавського обласного територіального відділення АМКУ

Ми сьогодні знаємо абсолютно чітко: де порушення, які порушення. Рахувалися вони, чи не рахувалися, мені важко сказати, виходячи з цього документу. Але, мені здається, що там таке питання як розрахунки взагалі відсутнє/

Чи це некомпетентність міської влади, чи бажання перетворити комунальне господарство у бізнес - дізнатися так і не вдалося, як і те, як саме розраховувалися тарифи, адже запрошені на засідання міський голова Олександр Мамай і представники виконкому так і не з'явилися – вже вкотре.

Стрічка новин