З початку року в Полтавській області сталося 8 смертельних випадків внаслідок ДТП

Ситуацію, що склалася в області з дорожньо-транспортними пригодам за рік минулий та цей, аналізували в облдержадміністрації на селекторній нараді.

Спільне засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення при облдержадміністрації та обласної координаційної ради з питань безпеки руху було скликане через різке зростання травматизму на дорогах з початку року. Розпочалось засідання з підбиття підсумків дорожньо-транспортних пригод за рік минулий.

/Борис Галушко, заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Сталося за 2011 рік 2737 надзвичайних подій. Загинуло більше 400 людей і 42% – 182 людини – загинуло на дорогах/

Свій звіт надало і обласне управління Державтоінспекції. За їхніми даними, основними винуватцями ДТП на дорогах залишаються автомобілісти.

/Наталія Шевцова, старший інспектор з особливих доручень УДАІ України в Полтавській області

Головними винуватцями ДТП залишаються водії. З їх вини у 2011 році трапилося 897 ДТП з потерпілими, 123 ДТП сталося за участю водіїв мотоциклів і 119 ДТП сталося з вини пішоходів/

Не обійшли увагою на засіданні і проблему дитячого травматизму на шляхах.

/Галина Власюк, начальник Головного управління освіти і науки Полтавської облдержадміністрації

Протягом минулого року зареєстовано 152 аварії за участю підлітків віком від 14 до 19 років - 33 аварії. Це свідчить про те, що потрібно збільшити діяльність педагогів у цій сфері/

Після заслуханих звітів заступник голови Полтавської облдержадміністрації Борис Галушко в онлайн режимі поспілкувався з представниками районів Полтавщини та дав вказівки щодо проведення профілактичних заходів, спрямованих на зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод на дорогах. Найбільший показник останніх наразі у Полтаві, Кременчуці та Полтавському районі.

Стрічка новин