Профілактика – найкращий спосіб попередити небажані наслідки

Лікарі, міліціонери та соціальні працівники у стінах міськвиконкому цього дня говорили про формування навичок усвідомленого батьківства у молоді, профілактику негативних явищ у молодіжному середовищі та профілактику злочинності. Нараду відвідали і наші кореспонденти.

Профілактика – найкращий спосіб попередити небажані наслідки, вважають у Полтавському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Впродовж року центр співпрацює із навчальними закладами міста. За допомогою тренінгів та акцій всі разом намагаються змусити молодь замислитися над своєю поведінкою та майбутнім. Про роботу в цьому напрямку за 2011 рік та плани говорили цього дня на нараді із заступниками керівників з виховної роботи навчальних закладів 1-4 рівнів акредитації.

З результатами своєї роботи перед присутніми виступила і завідуюча студентської поліклініки.

/Лариса Савченко, зав. студентської поліклініки

За 2011 рік приблизно 66 тис. студентської молоді пройшли обстеження, які потребували і комплексного огляду, і додаткових оглядів. Це і оформлення довідок та змагання, басейн, санітарні книжки/

У доповіді лікар також відзначила поглиблення співпраці із навчальними закладами міста та деякі нововведення за рік, що минув: виїзний флюорограф та поступовий перехід студентства на електронну картку пацієнта. Серед інших позитивних моментів – зменшення кількості абортів серед студенток Полтави з 60-70 минулоріч до 43.

Про кількість народжених дітей та зареєстрованих студентських сімей доповіла завідуюча РАЦСом Київського району. На думку Олени Чаленко, занепокоєння викликає кількість матерів-одиначок та небажання молоді вступати у шлюби. З метою покращення ситуації з лютого цього року у РАЦСі стартують нові молодіжні проекти.

/Олена Чаленко, зав. Київським відділом РАЦС

Який буде називатися «Школа молодого подружжя» і «Школа відповідального батьківства», на які будуть запрошуватися пари, які подають заяви на реєстрації шлюбу, і майбутні матері. Бо в нас вже досить давно існує спільний проект з жіночою консультацією, яка діє в приміському пологовому будинку/

Аби закликати навчальні заклади до більш активної співпраці та залучення студентів до загальноміських профілактичних акцій та заходів, з доповідями виступили представники міліції, благодійних організацій, лікарі та представники соціальних служб.

Стрічка новин