У 34 гривні та мобільний телефон оцінив життя жінки один з мешканців Полтави

Де сталося це цинічне вбивство та як швидко вдалося затримати злочинця, знають наші журналісти.

Напередодні Старого Нового року по вулиці Шолом Алейхема близько 19 години було скоєно вбивство 34-річної мешканки Машівського району. Жінка померла від удару металевої труби по голові. Про таку надзвичайну подію міліціонерам повідомила жителька вулиці Шолом Алейхема, яка і виявила потерпілу біля свого двору.

/свідок

Почула звуки, хрипіння, побачила жінку за туалетом і побігла всіх кликати/

На місце пригоди одразу виїхала бригада швидкої допомоги, але врятувати життя жінці медики не змогли. Вони констатували смерть внаслідок черепномозкової травми, отриманої в результаті удару по голові. Жінка, яка повідомила про злочин, встигла і запам'ятати прикмети злодія. Правоохоронці Ленінського району одразу розпочали пошукові роботи. Затримати зловмисника вдалося «на гарячому», він саме намагався зняти гроші з банківської картки, яку відібрав у потерпілої.

/Наталія Жовтенко, старший інспектор Ленінського райвідділу міліції міста Полтава

На одній з вулиць був помічений чоловік, який підходив за прикметами. Коли працівники міліції почали з ним говорити, то він нервував. У ході розмови він зізнався у скоєному. При ньому виявили 4 пластикові картки на ім'я потерпілої, мобільний телефон та 34 гривні/

Це – всі речі, що чоловік поцупив з сумочки жінки. Нині зловмисник знаходиться під вартою. У скоєному він повністю зізнався. Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.

Стрічка новин