У 34 гривні та мобільний телефон оцінив життя жінки один з мешканців Полтави

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Де сталося це цинічне вбивство та як швидко вдалося затримати злочинця, знають наші журналісти.

Напередодні Старого Нового року по вулиці Шолом Алейхема близько 19 години було скоєно вбивство 34-річної мешканки Машівського району. Жінка померла від удару металевої труби по голові. Про таку надзвичайну подію міліціонерам повідомила жителька вулиці Шолом Алейхема, яка і виявила потерпілу біля свого двору.

/свідок

Почула звуки, хрипіння, побачила жінку за туалетом і побігла всіх кликати/

На місце пригоди одразу виїхала бригада швидкої допомоги, але врятувати життя жінці медики не змогли. Вони констатували смерть внаслідок черепномозкової травми, отриманої в результаті удару по голові. Жінка, яка повідомила про злочин, встигла і запам'ятати прикмети злодія. Правоохоронці Ленінського району одразу розпочали пошукові роботи. Затримати зловмисника вдалося «на гарячому», він саме намагався зняти гроші з банківської картки, яку відібрав у потерпілої.

/Наталія Жовтенко, старший інспектор Ленінського райвідділу міліції міста Полтава

На одній з вулиць був помічений чоловік, який підходив за прикметами. Коли працівники міліції почали з ним говорити, то він нервував. У ході розмови він зізнався у скоєному. При ньому виявили 4 пластикові картки на ім'я потерпілої, мобільний телефон та 34 гривні/

Це – всі речі, що чоловік поцупив з сумочки жінки. Нині зловмисник знаходиться під вартою. У скоєному він повністю зізнався. Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію