У Нацбанку України продовжують випуск пам'ятних монет

Серед останніх, випущених тут серій – пам'ятні монети, присвячені фінальному турніру чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Виготовлені вони із золота, срібла і нейзильбергу. Деякі із них бачили наші журналісти.

За роки незалежності України Нацбанком введено в обіг понад 400 видів пам'ятних монет і понад 20-ть тематичних серій. Серед останніх - монетна колекція, присвячена фінальній частині Євро-2012.

/Ірина Городницька, прес-секретар управління НБУ в Полтавській області

Уся серія монет до чемпіонату Євро-2012 складається з 11 пам'ятних монет номіналом від 5 до 500 грн., виготовлених зі срібла, золота і нейзильбергу, а також обігової монети номіналом 1 гривня/

На пам'ятних монетах зображено чотири міста, в яких відбудуться матчі чемпіонату, - Київ, Донецьк, Харків, Львів, і монети, присвячені самому турніру. На срібних монетах офіційний логопит Євро-2012 - голографічний.

/Ірина Городницька, прес-секретар управління НБУ в Полтавській області

Національний банк України вперше здійснив випуск в обіг пам'ятної монети із золота 999 проби вагою 500 гр. Тираж - обмежений: до 500 штук/

Монети є дійсним платіжним засобом на території України та обов'язкові до приймання без будь-яких обмежень за їх номінальною вартістю до всіх видів платежів, а також для зарахування на розрахункові рахунки, вклади, акредитиви та для переказів.

Стрічка новин