У Полтаві непроста ситуація з ліфтами

Так, за даними прес-служби міської ради, наразі в місті не працює 23 ліфта, а от в обласному управлінні Держгірпромнагляду у Полтавській області таких нарахували 57. Щодня до диспетчерської служби міськвиконкому «1580» надходить по одній-дві скарги на непрацюючі ліфти, а деякі мешканці, кажуть вони самі, звертаються не по одному разу. Як, наприклад, мешканці 9-типоверхівки по вулиці Фрунзе, 44.

Підніматися сходами – це, звичайно, корисно, кажуть лікарі. Але не щодня, не упродовж трьох місяців і не на 9-ий поверх – відповідають їм мешканці будинку по вулиці Фрунзе, 44.

/Бліц

- Розкажете, як вам щоденна зарядка?

- Слова не можу сказать/

А є тут й такі, кому є що сказати, бо ось спуститися на вулицю у багатьох сил вже не вистачає.

/Ніна Василівна

Купити батон, ми ще трохи рухаємося з дідусем, а ось тут маленька дитина, навіть гуляти не можуть піти, ви тільки уявіть собі, як це можливо – коляску з 9-го, а потім – знову на 9-ий/

/Олена Петрівна

Я, наприклад, вже щодалі, то гірше, не можу виходити на вулицю, і сусід поруч такий же/

/Юрій Дмитрович

Я – інвалід другої групи, я не можу спуститися туди і піднятися не можу. Я, можна сказати, цілий рік сиджу взаперті/

Ліфт дійсно впродовж року більше не працює, ніж працює, – стверджують мешканці. Та остання перерва у роботі затягнулася вже дуже надовго.

/Ніна Василівна

Ми просто чекаємо з нетерпінням, коли нам цей ліфт включать. Він у нас навесні не працював, і ось зараз вже 3 місяці не робить – з 6 чи 7 листопада не працює ліфт/

Куди треба звертатись, мешканці будинку по Фрунзе, 44 за цей час засвоїли добре і телефон «Ремліфту» – підприємства, яке обслуговує здебільшого житлові будинки комунальної власності вже знають напам'ять.

/Юрій Дмитрович

52-43-64, там начальник Володимир Іванович. Вони почали ремонтувати, приходили, брали у мене ключі, ремонтували цілий місяць/

Ремонтували, та так і не відремонтували – каже чоловік. Останній раз робітників тут бачили місяць тому, а ліфт і досі не працює. Наша знімальна група теж спробувала зателефонувати на номер 52-43-64, та впродовж дня за цим номером слухавку так ніхто і не взяв.

З несправними ліфтами у Полтаві досить складна ситуація, – під час «круглого столу» повідомив начальник управління Держгірпромнагляду у Полтавській області Сергій Щербак. На сьогоднішній день фахівці управління в обласному центрі заборонених до експлуатації ліфтів нарахували 57. За даними ж прес-служби міської ради, наразі в місті не працює 23 ліфта: найбільше – у мікрорайоні Огнівка та на вулиці Красіна.

Як нам повідомили у диспетчерській службі міськвиконкому «1580», до них щодня надходить по одній-дві скарги на непрацюючі ліфти.

Як повідомили нам у прес-службі міської ради, наразі комунальне підприємство «Ремліфт» у восьми ліфтах закінчило капітальний ремонт, ще чотири двигуна – в роботі. Та це навряд чи додасть оптимізму мешканцям тих будинків, які по кілька місяців живуть з непрацюючими ліфтами.

Стрічка новин