З початку цього року ще 43 призовники з Полтавщини будуть служити за контрактом

Термін такої служби кожен обрав різний: від 3 до 5 років. Про тих, хто вирішив обрати для себе професію «військовий», більше знає Віталій Артамонов.

Вже традиційно на початку кожного року Полтавський територіальний центр здійснює чергову відправку призовиків, які виявили бажання проходити військову службу на контрактній основі.

/Едуард Бородай, начальник Територіального центру комплектування військ за контрактом

Сьогодні з територіального центру ми відправляємо 43 призовників. З них 16 – це ті, хто свою строкову службу вже пройшов, 21 призовник, який виявив бажання проходити замість строкової служби службу за контрактом. Серед них 6 жінок. Наймолодшому – 18 років, найстаршому – 39. В основному обирають військові частини Полтавської області/

Як і раніше найбільшою популярністю серед призовників користуються елітні військові професії: снайпера, розвідника, гранатометника. Всі, хто цього дня йдуть служити, говорять: у своєму виборі вони впевнені.

/Володимир Лимар, служитиме в ЗСУ за контрактом

Я служив на строковій службі і побачив, що армія – це перспектива і надійність/

/Анна Коваль, служитиме в ЗСУ за контрактом

Для мене немає тут нічого дивного. В мене батько військовий. Все життя по гарнізонам, все життя так було. Звикла, готова і бажання є/

А якщо є бажання, говорять призовники, то все обов'язково вийде, якою б важкою не була служба.

/Ярослав Масич, служитиме в ЗСУ за контрактом

Треба мати фізичну підготовку і, головне, – не втрачати голови, і все буде добре/

З початку несення служби солдат переходить на утримання за рахунок держави. Сюди входять обмундирування, харчування, проживання. Початкова мінімальна ставка курсанта складає 1200 гривень.

Стрічка новин