Правоохоронці затримали злочинне угрупування, яке пів-року діяло у Кременчуці

Його учасники заробляли на життя грабежами та розбоєм і за час своєї діяльності пограбували щонайменше 10 людей.

Працівники карного розшуку Кременчуцького міського управління міліції затримали групу осіб, яка упродовж півроку скоювала пограбування на території міста Кременчука, Полтавської області та інших областей України. До складу угрупування входили 23-річний, 25-и та 26-річний місцеві мешканці.

/Анатолій Скляренко, старший слідчий Кременчуцького міського управління УМВС України в Полтавській області

Характер вчинення злочину був такий, що вони шукали собі жертву в темну пору доби в безлюдному місці і вчиняли напад із застосуванням фізичної сили, після чого заволодівали майном/

/потерпілий

Це було зі сторони спини, я чув, що хтось наближався. Я встиг помітити сині джинси і чорну куртку/

Учасники угрупування періодично змінювалися, але характер діяльності чоловіки залишали без змін. Врешті-решт правоохоронцям вдалося затримати всіх представників злочинного угрупування.

/Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ УМВС України в Полтавській області

Наразі доведено більше 10 епізодів скоєння злочинів цими чоловіками. Троє з затриманих вже притягувались до кримінальної відповідальності за грабежі і розбої, двоє раніше не були судимі/

Зараз проти всіх учасників угрупування порушені кримінальні справи за грабіж та хуліганство. Нападникам загрожує від 4 до 6 років ув'язнення. Триває досудове слідство.

Стрічка новин