У Полтаві зранку близько десяти тролейбусів зупинилися через аварію на мосту

Багато хто з полтавців сьогодні планував дістатися на роботу тролейбусом, та так його і не дочекався. Проблеми з транспортом Полтава відчувала впродовж двох годин: з 8 до 10 ранку. Через дорожньо-транспортну пригоду, яка сталася на мосту перед зупинкою «Сади-1», рух електротранспорту в бік автовокзалу був паралізований. Наслідки ДТП бачила Альона В'язнікова.

Цього ранку у Полтаві сталася дорожньо-транспортна пригода: о 8 годині біля зупинки Сади-1 легковик в'їхав у тролейбус. «Форд «Фієста» під керуванням жінки рухався вулицею Великотирнівською від Героїв Сталінграду в бік Половок. Водій не вибрала безпечної швидкості руху, не впоралася з керуванням і виїхала на зустрічну смугу, де зіткнулася з тролейбусом.

/Сергій, водій тролейбуса

По зустрічній смузі їхала машина, її занесло на слизькій дорозі і понесло під тролейбус задом, її розвернуло і викинуло під тролейбус/

На щастя, продовжує водій, ніхто серйозно не постраждав. Незначних механічних пошкоджень зазнав і транспорт: від автівки відлетів бампер, а на тролейбусі в місці зіткнення здерлася фарба. Втім, клопоту ДТП завдало не тільки учасникам аварії, а й мешканцям Полтави, які чекали на зупинках тролейбусів.

/Сергій, водій тролейбуса

Перегородили так, що автобуси об'їжджали, а тролейбуси не могли об'їхати/

Машину згодом все ж відтягли на узбіччя, продовжує водій. Сталося це після того, як працівники страхової компанії замалювали схему пригоди. Відтак, рух електротранспорту в бік автовокзалу відновили тільки через 2 години.

Загалом, за даними управління Державтоінспекції у Полтавській області, оперативна обстановка на вулично-шляховій мережі Полтавщини наразі досить складна. Основні причини виникнення дорожньо-транспортних пригод упродовж січня – маневрування, виїзд на смугу зустрічного руху, порушення правил проїзду перехресть, порушення ПДР пішоходами. Найбільша ж кількість аварій припадає на час з 16 до 17 години.

Стрічка новин