Аби зменшити кількість аварій у темну пору доби, працівники ДАІ провели акцію «Поміть себе на дорозі»

Під час неї співробітники ДАІ роздавали переходим та водіям світловідбиваючі стрічки, що кріпляться на одяг і відбивають світло від автомобільних фар. Віталій Артамонов знає більше.

З початку року на території Полтавщини обласне управління ДАІ зафіксувало більше 20 дорожньо-транспортних пригод. Майже половина з них – за участю пішоходів або з їх вини.

/Олександр Штепа, начальник Управління ДАІ в Полтавській області

Всі ДТП сталися в темну пору доби. На території області з початку року сталося 8 ДТП за участю дітей, 2 з вини дітей, в яких постраждало 2 дитини/

Аби зменшити цей невтішний показник, працівники Державтоінспекції завітали до однієї зі шкіл міста, де провели інструктаж з правил дорожнього руху та роздали дітям світловідбиваючі стрічки. З ними, стверджують, пішохода на дорозі водіям видно набагато краще. А от пригоди на дорогах, певні діти, трапляються... через неуважність.

/Лада, учениця

Все це через неуважність. Або ти не помітив, що водій їде, або водій тебе не помітив/

Після відвідин школи інспектори вирушили на вулиці міста та роздавали стрічки всім пішоходам. Така ініціатива сподобалась і водіям.

/Тарас Гринько, водій

Я думаю, це буде набагато краще і для водія. Адже пішохода важко помітити в темряві, навіть на невеликій швидкості, а так буде видно краще. Потрібно проводити такі акції й надалі/

В Державтоінспекції запевняють: такі заходи обов'язково проведуть не тільки в обласному центрі. Стрічок вистачить на всіх.

Стрічка новин