Парк «Перемога» знову постраждав від рук невідомих

Минулоріч полтавці недорахувалися антивандального майданчика, із початку цього року помітили: тут і паркан на оглядовій місцині розбирати почали. Люди стурбовані: говорять, за місяць, а то і швидше, тут може не залишитися нічого...

Як не дивно, навіть у зимову пору року парк «Перемога» залишається популярним місцем відпочинку. Прогулянки із собаками на свіжому повітрі і вранішні зарядки тут для багатьох полтавців – вже стала традиція.

/Олександра Медяник, мешканка м.Полтави

Зарядка, ну і ввечері ходимо. Пенсійний вік, тож темпоритм не можна збавляти, режиму треба дотримуватись/

Однак, продовжує жінка, цього тижня на своєму звичному маршруті помітила зміни.

/Олександра Медяник, мешканка м.Полтави

На днях. Буквально дні 2-3. Були вранці – іще все нормально було. Ми так думаємо із досвіду, що це одну секцію вкрали, і потім не буде вже нічого за тиждень чи місяць/

Однак це, переконують люди, – далеко не єдина проблема парку.

/Ігор Оборкін, мешканець м.Полтава

Тут скрізь пластик. Тож вранці по парку «Перемога» я бігаю, як на смітнику/

Все це, певні люди, – не небажання комунальників працювати чи відсутність суботників у студентства, а звичайна недбалість відвідувачів. Прикладом, цей паркан від невідомих вандалів страждає не вперше.

/Ігор Оборкін, мешканець м.Полтава

Ось так висіла лавка, перекинута через паркан, важка. До неї довгий час діла нікому не було/

В міському управлінні культури говорять: про цей паркан знають. Із вчорашнього вечора для елементарної безпеки повісили огороджувальну стрічу. І перекинуту лавку, і відкручену секцію, говорять, вже знайшли поблизу майданчика. Нині чекають, коли хоч трохи потепліє, аби приварити секцію паркана на місце.

Стрічка новин