За 16 років у Полтавській області в 10 разів знизився рівень загального виробничого травматизму

Така статистика у територіального управління Держгірпромнагляду в нашій області. Про інші підсумки роботи теруправління за рік, що минув, журналістам розповів начальник структури Сергій Щербак.

Підсумки роботи за 2011 рік підбили у територіальному управлінні Держгірпромнагляду у Полтавській області. Про стан промислової безпеки на підприємствах Полтавщини та шляхи зниження промислового травматизму доповідав начальник регіонального управління Сергій Щербак. Протягом минулого року на підприємствах Полтавщини травми отримало 242 працівники, на робочому місці загинуло 23 робітники. Загалом виробничий травматизм на Полтавщині, зазначив пан Сергій, порівняно із 1995 знизився вдесятеро, зі смертельними наслідками – в чотири рази. У порівнянні із минулим роком показник загального виробничого травматизму впав і безпосередньо у Полтаві.

Звернули увагу на засіданні «круглого столу» й на безпеці використання метанових балонів.

У січні минулого року в селі Гора біля Полтави під час заправки газом легкового автомобіля однієї зі служб таксі несподівано вибухнув один з трьох балонів, встановлених у багажнику автівки. Водій загинув на місці. Працівники Держгірпромнагляду цей нещасний випадок не розслідували, але, говорить Сергій Щербак, відреагували і перевірили підприємства Полтавщини, які здійснюють перевірку метанових балонів.

/Сергій Щербак, начальник територіального управління Держгірпромнагляду у Полтавській області

Із 7 підприємств, які здійснюють таку роботу на території Полтавської області, 3 не відповідали нормативним актам, у них не було відповідного обладнання.У них були вилучені клейма на випробування балонів і ці підприємства перестали виконувати цю роботу, бо в них просто не було технічних можливостей їх виконувати/

Закриті підприємства своєї роботи досі не відновили.

Стрічка новин